Skoči na glavno vsebino

Projekt Peštorbe je uspešno zaključen. Otroci prve triade so v tednu med 7. in 11. majem v spremstvu učiteljic, staršev, starih staršev in prostovoljcev veselo korakali do šole. Po prihodu v šolo je male in velike pohodnike vsak dan pričakal topel čaj, piškoti in kavica, kar je bila poleg svežega zraka lepa popotnica v nov šolski dan.

Število pohodnikov se je iz dneva v dan povečevalo in teden je vse prehitro minil. Petek je bil tu kot bi mignil in otroci so bili navdušeni, za presenečenje pa sta  poskrbeli še mentorici Petra Bukovec in Bernarda Zemljič, ki sta podelili pohvale vsem pohodnikom. Projektu je bilo naklonjeno celotedensko prijetno pomladansko vreme in otroci komaj čakajo, da se tudi sami čim prej odpravijo peš v šolo.

Nekaj zaključnih utrinkov si lahko ogledate tudi na spodnjih slikah.

Related Images:

Dostopnost