Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

na OŠ Vavta vas zopet organiziramo projekt PEŠTORBA.  Z njim želimo spodbuditi otroke, da bi v šolo hodili peš. Namenjen je otrokom od 2. – 5. razreda. Lahko se pridružijo tudi starejši bratci in sestrice.

Projekt bomo izpeljali v tednu mobilnosti, to je od 17. – 21. septembra 2018.

Aktivna pot v šolo je pomembna za zdravje, samostojnost in socialni razvoj otrok, saj zagotavlja minimalno priporočeno količino fizične aktivnosti in spodbuja vzgojo o prometni varnosti ter trajnostnem razvoju.

»Linije«, »postaje« in »vozni red« bodo dokončno oblikovani glede na prijave, o podrobnostih pa boste starši, ki boste otroke prijavili na peštorbo, pravočasno podrobneje seznanjeni.

 Mentorici: Petra Bukovec in Bernarda Zemljič

Related Images:

Dostopnost