Skoči na glavno vsebino
V soboto, 24. 11. 2018, smo na naši šoli obeležili 140-letnico njenega obstoja. Za obiskovalce smo pripravili prireditev – gledališko predstavo s točkami, kjer so se predstavili učenci vseh razredov. V predstavi smo s pomočjo časovnega stroja odpotovali v daljne leto 1878, ko je bila v Vavti vasi ustanovljena šola, ter se vračali v sedanjost, na poti pa smo se ustavljali v za šolo in kraj pomembnih letih.
Obiskovalci so si lahko ogledali tudi razstavo in prevzeli zbornik, kjer smo nanizali 140 spominov nekdanjih učencev in delavcev OŠ Vavta vas.

Občini Straža in Zavarovalnici Triglav se iskreno zahvaljujemo za pomoč, da smo lahko vse skupaj uspešno izpeljali. Razstavo o zgodovini šole si lahko ogledate vsak dan dopoldne v šolski avli.

Zapisala: ga. Ana Markelj Karlič

Related Images:

Dostopnost