Skoči na glavno vsebino

6. 2. 2019, se je 7 učencev naše šole udeležilo področnega prvenstva osnovnih šol v veleslalomu. Lansko šolsko leto je učenec Jaka Brajer zasedel odlično 2. mesto. Letos je bilo tekmovanje glede rezultatov še uspešnejše. Tekmovanje je potekalo v Kranjski Gori na smučišču Brsnina, za učence s področja Ljubljane in okolice, Grosuplja in Dolenjske. Vsako področje je imelo samostojno tekmovanje, na koncu so objavili skupne rezultate vseh treh področij.

Pri ogledu proge nam je z nasveti pomagal trener SD Krka Rog Roland Grah, ki je trener Marca Tiana Košmrla ter Tita in Tie Vintar. Tia Vintar je zasedla v kategoriji učenk rojenih leta 2006 in mlajših 1. mesto. V skupni razvrstitvi treh regij je zasedla 2. mesto. Tit Vintar in Marc Tian Košmrl sta tekmovala v skupini učencev letnik 2006, oba sta letnik 2010. Mlada, zagnana, od nekaterih tekmovalcev mlajša štiri leta, sta dosegla odličen rezultat. Marc Tian 5. mesto, Tit 14. mesto. Julija Jakljič in Lana Lavrič sta nastopili v kategoriji učenk rojenih leta 2004-2005. Obe sta se odlično odrezali, Julija je dosegla 3. mesto. Jaka Brajer in Luka Vasić sta šolo zastopala v kategoriji učencev rojenih 2004-2005, oba sta odlično nastopila. Jaka je dosegel 3. mesto – uvrstil se je na državno tekmovanje.

Učenci hvala. Bili ste enkratna ekipa. Ponosen sem, da sem spremljal odgovorne, poslušljive, lepo vzgojene otroke.

Utrinke si lahko ogledate v galeriji.

Zapisal: Robi Ogulin

Related Images:

Dostopnost