Skoči na glavno vsebino

Regijsko preverjanje znanja prve pomoči je potekalo v Športni dvorani Leona Štuklja, 18. 4. 2019. Učenci – krožkarji Rdečega  križa so dosegli odlično 2. mesto. Šolo so uspešno zastopali Eva Bukovec, Julija Jakljič, Luna Lalić, Sara Jakše, Larisa Longar, Luka Vasić in Katarina Zupančič. Fotograf Nejc Peterlin – oglejte si fotografije, na katerih so zabeleženi trenutki mojstrskih posredovanj naših tekmovalk in tekmovalca. Letošnje tekmovanje mi bo ostalo v posebnem spominu po dveh dogodkih. Izpostavljam neposredni prenos – radijsko javljanje na prvem programu Radia Slovenija. S Saro in Lariso smo se javili v program. Krožkarji hvala vam. Še posebna zahvala g. Alešu Jakšetu. Je srčen, strokoven, mojster svojega poklica. Te besede podkrepim s podatkom, da je v letošnjem šolskem letu pomagal pri usposabljanju ekip prve pomoči na petnajstih osnovnih šolah, ki so pod okriljem OZRK Novo mesto.

PS: Julija zaključuješ šolanje na naši osnovni šoli. Si vzor mlajšim učencem – krožkarjem. Odlično si vodila ekipo na tekmovanjih. Še naprej razvijaj svoja močna področja, ki jih ni malo. Želimo ti vse dobro.

Utrinke si lahko ogledate v galeriji.

Zapisal: g. Robi Ogulin
mentor krožka RK

Related Images:

Dostopnost