Spoštovani starši.

Prosimo vas za sodelovanje, da bomo lažje organizirali delo in odhode otrok iz podaljšanega bivanja, saj se zaradi upoštevanja priporočil NIJZ srečujemo s številnimi težavami.

Vljudno vas prosimo, da nam sporočite ob kateri uri, ki so predvidene, boste prišli po vašega otroka.

Otroka bomo iz podaljšanega bivanja, ob uri, ki jo boste sporočili, poslali do dežurnega učitelja pri vhodu.

Prilagamo ure odhodov:

Ure odhodov smo oblikovali na podlagi vaših izjav ob začetku šolskega leta.

V kolikor ne boste mogli priti po otroka ob uri, ki ste jo označili, vas prosimo da vsako spremembo sporočite učitelju/učiteljici vašega otroka.

V primeru nepredvidenih situacij, ko ne bi mogli pravočasno priti po otroka, bomo zanj poskrbeli.

V kolikor vaš otrok odhaja domov sam (peš, s šolskimi prevozi) ali v spremstvu sorojencev, ki obiskujejo šolo pri nas, ga bomo poslali domov ob uri, ki ste jo zapisali v izjavi.

Za sodelovanje se vam zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.

Vavta vas, 15. 9. 2020                                                                                                                    Ravnateljica:

Sabina Erjavec