Skoči na glavno vsebino

Drage učenke, učenci in spoštovani starši.

Danes, 30. 10. 2020, smo prejeli okrožnico MIZŠ, v katerem je ministrica za izobraževanje, znanost in šport skladno s pristojnostmi izdala sklep, s katerim je določila, da se zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARSCoV-2, jesenske počitnice podaljšajo do 8. 11. 2020.

V okrožnici je zapisano tudi, da v kolikor se situacija v državi ne bo izboljšala, obstaja možnost, da bo od 9. 11. 2020 dalje izobraževanje  potekalo na daljavo. O vsem vas bomo pravočasno obvestili.

 

Podaljšane počitnice lahko izkoristite za ukvarjanje s stvarmi, ki vas veselijo in napolnijo z energijo.

Želim vam, da ostanete zdravi in da se v polnem številu kmalu srečamo v šoli.

                                              

                                                                                               Sabina Erjavec, ravnateljica

Related Images:

Dostopnost