Skoči na glavno vsebino

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši.

Odločitev Vlade RS ostaja nespremenjena za naslednji teden. To pomeni, da se izobraževanje za učence od 1. do 9. razreda, v tednu od 1. 2. 2021 do 5. 2. 2021,  še naprej izvaja na daljavo.

Novost, ki jo je vlada sprejela pa je izvedba nujnega varstva za učenke in učence v prvem triletju, za tiste učenke/učence, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski in Policiji. Zaposlitev se ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca.

Starše učencev od 1. do 3. razreda smo o novosti že obvestili.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo.

Related Images:

Dostopnost