Spoštovani,

učenci imajo tudi letos možnost letovati na Debelem Rtiču. Vsi zainteresirani dobite informacije na spletni strani:

Letovanje otrok na Debelem rtiču | OZRK Novo mesto.

Pravico do zdravstvenega letovanja imajo otroci, ki imajo v zadnjem letu do februarja, v medicinski dokumentaciji zapise o večkratni hospitalizaciji ali so bili pogosteje bolni in imajo o tem dva ali več zapisov.

Pravico do socialnega letovanja pa imajo otroci, katerih starši prejemajo DSP ali najnižje dohodke (do 450 eur/družinskega člana), ki jih dokazujejo z veljavno odločbo o otroškem dodatku.

Prispevek za letovanje znaša  24,50 eur na teden za otroka.

Termini za letovanje so:

1. od 3. 7. 2021 do 10. 7. 2021
  2. od 10. 7. 2021 do 17. 7. 2021
  3. od 17. 7. 2021 do 24. 7. 2021

Prijave lahko oddate:

– osebno na RKS OZ Novo mesto, Ulica Slavka Gruma 54a

– na elektronski naslov: letovanje.rknm@gmail.com

Za informacije je objavljena telefonska številka: 07 60 00 670

Tisti, ki želite poslati otroka na letovanje na Debeli Rtič, a ne izpolnjujete pogoja za zdravstveno letovanje a hkrati izpolnjujete socialni pogoj, pokličite v svetovalno službo in dogovorili se bomo o vaših možnostih za socialno letovanje.

Svetujemo vam, da s prijavo pohitite, saj je število mest omejeno in se polnijo po principu »kdor prej pride prej melje«.

Za kakršnakoli dodatna pojasnila se lahko obrnete na svetovalno delavko šole, Katjo Kek
(el. pošta: katja.kek@os-vavta-vas.si, tel.: 07 30 84 526).

Lep pozdrav,

svetovalna delavka