Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

Tudi šolsko leto 2021/ 22 bomo pričeli z določenimi omejitvami in z upoštevanjem navodil in priporočil NIJZ in MZZ.

Zaradi trenutne situacije vas obveščam, da skupnega uvodnega roditeljskega sestanka ne bo. Vse informacije vam bodo posredovali razredniki, prav tako bodo odgovarjali na vaša vprašanja.

Ob tem vas obveščam, da se bo Svet staršev OŠ Vavta vas sestal v torek, 21. 9. 2021, ob 17. uri.
Po trenutno veljavni Uredbi o spremembah in dopolnitvah Uredbe o izvajanju presejalnih programov za zgodnje odkrivanje okužb z virusom SARS-Co-V-2 ter Odloka o določitvi začasnih pogojev za izvajanje dejavnosti v vzgoji in izobraževanju ter v visokem šolstvu morajo pogoj PCT izpolnjevati vse osebe, ki prihajajo v prostore vzgojno-izobraževalnih zavodov in so starejše od 15 let.
Za udeležbo na pogovornih urah ali roditeljskih sestankih je nujno izpolnjevanje pogoja »PCT«. Zahvaljujemo se vam, ker ga upoštevate.
Pogoja ni potrebno izpolnjevati osebam, ki samo pripeljejo ali odpeljejo otroka oziroma učenca v vrtec ali 1., 2., ali 3. razred osnovne šole. Da bi čim bolj zmanjšali možnost pojava okužb, bo vašega otroka, tudi v tem šolskem letu oddajal in sprejemal dežurni učitelj pri vhodu.
V kolikor se bodo razmere spremenile, vas bomo, o tem tudi sproti obveščali.
Mi pa se srečamo med letom ob kakšni drugi priložnosti.

Vsem skupaj želim zdravo in uspešno šolsko leto.
                                                                                            Sabina Erjavec, ravnateljica

Related Images:

Dostopnost