Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši.

 

Vabimo vas, da se v torek, 4. 1. 2022, udeležite pogovornih ur, ki bodo tudi tokrat potekale preko videokonferenc, telefonskih pogovorov ali po elektronski pošti. Pogovorne ure bodo potekale med 16. in 18. uro.

Če se želite s posameznim učiteljem ali drugim strokovnim delavcem pogovoriti o vašem otroku, se z njim za termin in način pogovora (videokonferenca ali telefonski pogovor) predhodno dogovorite preko elektronske pošte.

Na rezerviran termin bo učitelj z vami na dogovorjeni način vzpostavil kontakt.

 

Lepo pozdravljeni.

 

                                                                                                                        Ravnateljica

                                                                                                                        Sabina Erjavec

Related Images:

Dostopnost