Skoči na glavno vsebino

Drugošolci so se v četrtek, 2. 6. 2022, podali taborniškim dogodivščinam naproti. V gozdu so se pomerili v  orientacijski igri »Lov na lisičje repke«. Vse skupine so uspešno prispele na cilj, zmotil jih ni niti dež, ki jih je med tem prijetno osvežil.

Ob vrnitvi v šolo sta jih čakala še končna izziva, iskanje skritega zaklada in kurjenje taborniškega ognja. Spekli so si hrenovke, se posladkali s penicami, nato pa se ob nevihtnem grmenju in bliskanju odpravili spat v telovadnico.

Zaspali so ob zvokih zvončkov in pravljici za lahko noč.  Vsi smo se strinjali, da je bila to čudovita dogodivščina ob koncu šolskega leta.

Fotografije v galeriji.

                                                                                                                               Petra Bukovec in Anita Jerman

Related Images:

Dostopnost