Skoči na glavno vsebino

Člani Kulturnega društva Straža so pripravili 2. Dularjeve dneve. Več o dogodku boste izvedli, če boste prebrali članek na spodnji povezavi.

https://www.lokalno.si/2022/05/31/262216/zgodba/2_Dularjevi_dnevi_v_Strazi/?fbclid=IwAR0AWeGUwGzcGtUDs3sGzAwRUoXxOYhsKqpsWGDMNLGNhOvbo5vmmOhZBgs

 

Danes, 2.6.2022, je spoštovani predsednik društva Robi Kren prinesel zbrana sredstva. Robi Kren je že večkrat pokazal, dokazal da je velik kulturnik, pripravljen sodelovati, pomagati, organizirati dobrodelne in kulturne prireditve … Velik človek, z velikim srcem. Z njegovo idejo, izvedbo in vašo pomočjo je bilo na prireditvah zbranih 371,06 eur.

Hvala vsem, ki ste prispevali. Želimo vam vse dobro. 

 

Slike v galeriji.

                                                                                                                                                                   Mentor Robi in učenci Oš Vavta vas

 

P.S.: Z letošnjimi dogodki smo uspešno obeležili spomin na dragega rojaka Jožeta Dularja. Vsi dogodki so bili za obiskovalce brezplačni, vse zbrane prostovoljne prispevke pa namenja KUD Straža šolskemu bendu OŠ Vavta vas – za nakup bobnov.

Related Images:

Dostopnost