Skoči na glavno vsebino

Za zaključek šolskega leta, smo učence, ki so obiskovali krožek Didaktične igrače malo drugače, povabil na predstavitev poklica zlatarja in zlatarske delavnice. Krožek se izvaja v okviru projekta Zmoremo več, v katerem se ponuja različne dejavnosti za nadarjene in za vse ostale vedoželjne učence. 

Učenci so v zlatarski delavnici imeli priložnost pobliže spoznati proces nastanka nakita. Za to priložnost se zahvaljujemo Davidu Finku in zlatarni Aura in Karat, da so nas sprejeli. 

 

Kako smo se imeli, pa si lahko ogledate v galeriji

                                                                                                                                                                               Mentorja: Katja Kek in Damir Pirc

Related Images:

Dostopnost