Skoči na glavno vsebino

V petek, 24. 6. 2022, smo na šoli izvedli prireditev ob zaključku pouka in ob dnevu državnosti. Predstavili so se učenci od prvega do osmega razreda. Program sta povezovala osmošolca Neža Dular in Mark Zamida. Učenci so se predstavili s petjem, plesom, igranjem na glasbene inštrumente, recitacijami lastnih pesmi in deklamacijami znanih pesnikov, svoje spretnosti pa so pokazale tudi mažoretke. Pomočnica ravnateljice, gospa Bogdana Hočevar, je najuspešnejšim učenkam in učencem podelila zlata in srebrna priznanja z državnih tekmovanj.

Utrinki v galeriji.

                                                                                                                                                                         Zapisali: Ana Markelj Karlič, Metka Starešinič

Related Images:

Dostopnost