Skoči na glavno vsebino

Spoštovani.

 

Na podlagi 135. člena Zakona o organizaciji in financiranju vzgoje in izobraževanja in 142. člena Zakona o dohodnini so šolski skladi oziroma skladi vrtcev uvrščeni na seznam upravičencev do donacij za leto 2022.

V primeru, da želite šoli/ vrtcu oziroma Šolskemu skladu Osnovne šole Vavta vas in Vrtca Krkine lučke nameniti del dohodnine kot donacijo (0,1% ali 0,2% ali 0,3%), lahko to storite kadarkoli, najkasneje do konca leta, če želite, da se upošteva pri naslednji dohodnini. To storite na naslednji način:

V portalu eDavki izpolnite obrazec »Zahteva za namenitev dela dohodnine za donacije«.  Izberite naziv oz. ime upravičenca: Osnovna šola Vavta vas, Vavta vas 1, 8351 Straža pri Novem mestu, davčna št. 86730738, odstotek (0,1 ali 0,2 ali 0,3).

Obrazec s svojimi podatki lahko oddate elektronsko na portalu eDavki ali pa ga natisnete, podpišete in oddate na FURS-u.

 

Lepo pozdravljeni.

 

                                                                                                                                              Sabina Erjavec, ravnateljica

Related Images:

Dostopnost