Skoči na glavno vsebino

Učenci šolske skupnosti so skupaj z mentoricama za učence naše šole pripravili »Decembrsko smrečico presenečenja,«  s katero so jim želeli polepšati predpraznične dni. Tako je učence vsak dan čakalo novo presenečenje kot npr. božične pesmi pri pouku, med malico, podaljšani odmori, dnevi brez domačih nalog ali ocenjevanje, posebna malica in še kaj.

Najbolj pa so se učenci razveselili, ko jim je 20.12.2022 odpadel del pouka in so si namesto tega ogledali slovenski božični film »Kapa.« Nekateri učenci so kar obsedeli v šolskih klopeh po razkritju presenečenja, saj niso mogli verjeti, da je kaj takega mogoče. Seveda je v predprazničnem času vse mogoče. Hvala KUD Straža in g. Robertu Krenu za pomoč pri izpeljavi dogodka.

Prihodnje leto zagotovo ponovimo.

Vsem želimo vesele praznike ter srečno 2023!

 

Mentorici:

Marija Hlastan in Hana Korošec

Related Images:

Dostopnost