Skoči na glavno vsebino

23. 12. 2022 je v športni dvorani OŠ Vavta vas potekala proslava ob prihajajočih praznikih. Najprej sta voditeljici proslave, učenki Anja Plut in Ajda Rudolf, povedali nekaj besed o dnevu, ko smo Slovenci na plebiscitu izglasovali, da si želimo samostojno državo. 26. decembra namreč praznujemo dan samostojnosti in enotnosti, državni praznik kot spomin na dogodke pred 32. leti. V nadaljevanju programa smo prisluhnili šolskemu pevskemu zboru in Tadeju Lipičniku na klavirju. Z božičnim plesom so se nam predstavili 1.a, 1.b in 3.a razred. Z božično-novoletnimi pesmimi so se predstavili učenci 3.b, 4.b in 2. razreda, učenec 6.a razreda Jakob Zupančič je na kitari odigral pesem Jingle bells rock, učenke Lia, Ula in Polona so se predstavile s pesmijo Želimo vam srečen Božič. Za konec je vse lepo v novem letu zaželela tudi gospa ravnateljica Sabina Erjavec. S pesmijo in rajanjem smo odšli praznikom naproti. Nekaj utrinkov smo shranili v galeriji.

Želimo vam prijetne praznike ter srečno, uspešno in zadovoljno leto 2023!

 

Pripravila: Andreja Fabić

Related Images:

Dostopnost