Skoči na glavno vsebino

Tudi v letošnjem šolskem letu smo preko projekta Eko šola aktivno predstavili našo šolo na sejmu Altermed v Celju. Razstavljali smo smo kar dva dni.

V petek, 17. 3. 2023, smo predstavili učno okolje, ki ga ponujamo in izvajamo na šoli. Poudarek je na varnem in vzpodbudnem učnem okolju, na komunikaciji ter spoznavanju in izražanju čustev. Te dejavnosti izvajamo tudi v sklopu aktivnosti v gozdu in Mreže šolski pes. Na stojnici so se obiskovalci lahko poigrali z različnimi igrami.

V soboto, 18. 3. 2023, pa smo predstavili dejavnosti pod temo Okusno, varno ter brez alergenov. Na šoli skušamo učencem ponuditi čim bolj raznoliko prehrano, hkrati pa se srečujemo z različnimi dietami. Tako preizkušamo nove recepte, katere jedi pripravljajo naši učenci pri različnih dejavnosti. Obiskovalcem smo pripravili tudi Namaz medveda trdobučneža.

Utrinke si lahko ogledate v galeriji.

 

Zapisala: učiteljica Petra Skube Bavdek

Related Images:

Dostopnost