Skoči na glavno vsebino

V sklopu podjetniškega krožka so učenci iskali izboljšave za še boljše in prijetnejše počutje učencev naše šole. Tako kotiček pred šolsko knjižnico po novem krasijo oblazinjene klopi. Idejo so razvili učenci krožka, prav tako so izbrali material in barvo. Iskrena hvala vodstvu šole za podporo in finančno pomoč za izpeljavo projekta. Hvala tudi našim hišnikom, ki so razstavili stare klopi in sestavili oblazinjene. Hvala tudi Tapetništvu Balabanič, ki je našim željam hitro ustreglo in oblazinilo klopi.

Po prvih vtisih so klopi dobrodošla pridobitev. Želimo in pričakujemo, da bodo učenci spoštovali novo opremo ter skrbeli, da bo še dolgo služila svojemu namenu.

Utrinki v galeriji.

 

Zapisali: Metka Starešinič in Ana Markelj Karlič, mentorici podjetniškega krožka

Related Images:

Dostopnost