Skoči na glavno vsebino

Otroci in mladostniki, ki berejo, so v primerjavi z vrstniki veliko bolje pripravljeni na izzive sodobnega sveta. Njihov odnos do knjige se razvija že od otroštva dalje, pri tem pa jim kot dober zgled pomagate predvsem starši, sorojenci ter babice in dedki. Družinsko okolje namreč bistveno vpliva na to, ali se bodo otroci razvili v bralce, kar jih posledično spremeni tudi v bralno in matematično bolj pismene in uspešnejše odrasle.

Zato so v Knjižnici Mirana Jarca pripravili novo, družinsko članarino. Za akcijsko ceno 9 EUR na leto se lahko v knjižnico vpiše celotna družina.

 

Vpis lahko opravite kar preko spleta:

https://www.kmj.si/si/eknjiznica/spletni-vpis/

 

V priponki in na spodnji sliki pa najdete, kaj vse knjižnica ponuja … tudi vam, staršem: od spletnih filmov in revij iz celega sveta do zvočnih in e-knjig ter brezplačne izposoje predmetov.

Related Images:

Dostopnost