Skoči na glavno vsebino

Učenci 3. razreda smo imeli v torek, 23. 4. 2024, naravoslovni dan z naslovom Človeško telo. Svoje telo smo spoznavali z izvajanjem različnih dejavnosti. Na začetku ure smo ponovili, kaj že vemo o človeškem telesu, kako bo delo potekalo. Nato smo se razdelili v skupine. V učilnici smo si ogledali nekaj zanimivih posnetkov: zakaj bije srce, kako vidimo, o čutilih … Mnogo novega smo prebrali in se naučili iz knjig. Predstavili smo najbolj zanimive podatke, ki smo jih videli, prebrali ali slišali. Izdelali smo model pljuč in model ust. Utrdili smo znanje o čutilih. Izdelali smo plakate Človeško telo (notranji organi, ožilje, skelet). Zadnji del dneva smo namenili pregledu nalog in pogovoru o pridobljenem znanju.

Fotografije današnjega ustvarjalnega dne najdete v šolski fotogaleriji.

 

Pripravila: Andreja Fabić

Related Images:

Dostopnost