Skoči na glavno vsebino

Je temeljnega pomena za otroka. Družine imajo možnost sodelovanja v vzgojno – izobraževalnem procesu. Prispevajo k popestritvi programa, obenem pa spoznavajo razvojne strategije, ki jih uporabljajo lahko tudi doma. Nova sodelovanja predlagajo starši na uvodnih roditeljskih sestankih in se vsako leto prilagajajo željam otrok in staršev.

Tako sodelujemo na različne načine, kot so: govorilne ure (enkrat mesečno ali po dogovoru), vsakodnevna obvestila, oglasna deska, strokovna predavanja za starše, delavnice za otroke in starše, družabna srečanja – obiski prireditev- športno popoldne, izleti, kotiček za starše, starši v oddelku kot nosilci dejavnosti ( predstavitev hobija, poklica…), pomoč staršev pri urejanju igrišča, igralnice, obiski vzgojnega tima na domu – odločitev družine, svet staršev, pomoč pri zbiranju materiala, telovadimo skupaj.

 

 

Related Images:

Dostopnost